Eurial Invest își mărește echipa! Angajează muncitor necalificat la asamblarea și montarea pieselor

de | 21.08.2024 17:04 | Anunțuri, Județean

Eurial Invest este o companie de top în domeniul auto, cunoscută pentru distribuția și reparațiile autorizate pentru mărcile Peugeot, Citroen, DS și Opel. Este în continuă expansiune și căută oameni dinamici și ambițioși care să se alăture echipei.

Compania angajează MUNCITOR NECALIFICAT LA  ASAMBLAREA ȘI MONTAREA PIESELOR.

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate.
  • Persoană dinamică, corectă, serioasă, riguroasă și atentă la detalii.
  • Permis de conducere Categoria B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  •  Realizarea lucrărilor de montare și asamblare a pieselor auto.
  • Utilizarea echipamentelor specifice pentru montaj.
  • Asigurarea funcționării optime a echipamentelor folosite.
  • Asigurarea unui  nivel cât mai înalt de satisfacție al clienților;
  • Asigurarea calității și rapidității serviciilor prestate.

Ce oferă compania

– Oportunități de evoluție profesională și șansa de a avansa în cadrul companiei.
– Pachete de beneficii atractive.
– Un mediu de lucru stimulant, alături de o echipă de profesioniști tânără și dinamică.

Cum să Aplicați

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și dornică să faceți parte dintr-o echipă de top în industria auto, vă invităm să aplicați pentru acest post AICI. Alăturați-vă echipei Eurial Invest!

<span style="color: #333333;font-size: 14pt">Articol scris de </span><a href="https://anchetaonline.ro/autor/daniela-neacsa/" target="_self">Daniela Neacșa</a>

Articol scris de Daniela Neacșa

Absolventă a Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, pasionată de fotografie și handmade.