Eurial Invest Pitești angajează muncitor necalificat la asamblarea și montarea pieselor

de | 05.07.2024 11:15 | Anunțuri, Județean

Eurial Invest continuă să își dezvolte portofoliul de produse și servicii.

Showroom-ul din Pitesti, situat pe DN 65B găzduiește acum 3 marci renumite: PEUGEOT , CITROEN SI OPEL.

Eurial Pitești a rebranduit în totalitate showroom-ul situat pe DN 65B din comuna Bradu, Pitești urmând noile standarde de marcă ale grupului Stellantis în scopul de a găzdui toate cele trei mărci din portofoliu. În acest fel fiecare marcă are propria zonă de expunere, vânzare și service

În prezent SC EURIAL INVEST S.R.L. a lansat o campanie masivă de angajări și printre posturile scoase la concurs este și cel de MUNCITOR NECALIFICAT LA  ASAMBLAREA SI MONTAREA PIESELOR.

Candidatul Ideal

  • Studii medii ;
  • Persoana dinamica ;
  • Corectitudine ;
  • Seriozitate ;
  • Rigoare si atentie ;
  • Permis categoria B (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

  • realizeaza lucrari de montare si asamblare a pieselor auto;
  • ultilizeaza o serie de echipamente specifice;
  • asigura mentinerea in parametri ︂︊︀︂​︂️︀︍​︋︋︁︆​︍︋︀︀​︌︍︋​︅︍︌︊​︃︈︆︉​︎︎︋︎optimi a echipamentelor folosite;
  • asigura un nivel cat mai inalt de satisfactie al clientilor;
  • asigura calitatea si rapiditatea serviciilor prestate.

Descrierea companiei

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!

Dacă sunteți interesat aplicați AICI.

Eurial Invest Pitești

Eurial Invest, distribuitor autorizat si reparator agreat pentru mărcile Peugeot, Citroen, DS și Opel, cu o vasta experiență în comerțul cu autovehicule și servicii post-vânzare, a adus în premieră marca Peugeot în România și este unicul dealer oficial al mărcii DS Automobiles din Romania.

Cu o echipă de peste 300 de angajați, in cele 7 locatii situate in marile orase din tara (Bucuresti – Militari, Otopeni, Pantelimon, Cluj-Napoca, Brasov, Pitesti si Ploiesti), reușim sa oferim in mod continuu și explicit soluții auto care să susțină diversitatea, libertatea de alegere și de exprimare, în funcție de personalitatea fiecărui client. Ne-am însușit valori care să ne reprezinte, bazate pe mărcile reprezentate și pe experiența noastră de peste 30 de ani în piața auto locală.

Mai multe detalii despre companie găsiți pe site-ul www.eurialpitesti.ro dar și pe conturile de SOCIAL MEDIA

Citiţi, de asemenea, pe anchetaonline.ro:

Eurial Invest Pitești își mărește echipa! Angajează Consilier Service

<span style="color: #333333;font-size: 14pt">Articol scris de </span><a href="https://anchetaonline.ro/autor/dana-andrei/" target="_self">Dana Andrei</a>

Articol scris de Dana Andrei

Editor și autor de content media, cu experiență în presa online, PR și în promovare social media. Absolvent al Facultății de Jurnalism și Comunicare.

Articole asemănătoare:

Citește articolele pe același subiecte: Bradu | Brasov | Cluj | Cluj-Napoca | comuna Bradu | DN 65B | Otopeni | Pitești