Se dă startul sezonului estival la Costești! Primăria Orașului Costești invită locuitorii și vizitatorii la deschiderea oficială a ștrandului, care va avea loc sâmbătă, de la ora 10:00. Cu această ocazie, accesul va fi gratuit pe tot parcursul weekendului, atât pentru adulți, cât și pentru copii, oferind tuturor ocazia de a se bucura de o zi de relaxare și distracție.
Primăria Orașului Costești vă invită sâmbătă, de la ora 10:00, la deschiderea oficială a Ștrandului orașului Costești!

𝐈𝐧𝐭𝐫𝐚𝐫𝐞𝐚 𝐯𝐚 𝐟𝐢 𝐆𝐑𝐀𝐓𝐔𝐈𝐓𝐀̆ 𝐢̂𝐧 𝐚𝐜𝐞𝐬𝐭 𝐰𝐞𝐞𝐤𝐞𝐧𝐝, 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐚𝐝𝐮𝐥𝐭̦𝐢 𝐬̦𝐢 𝐜𝐨𝐩𝐢𝐢.
”Vă așteptăm cu drag să dăm împreună startul unui nou sezon estival, într-o atmosferă de relaxare și voie bună!”, a transmis primarul orașului Costești, ing. Ion Baicea.
Sursă foto: FB Primăria Orașului Costești.
Citiți, de asemenea, pe anchetaonline.ro:














